Overslaan en naar de inhoud gaan

Nieuws

Beschermheer Frits Schrouff 50 jaar lid!

Op zaterdag 30 oktober 2021 brachten Eric Vincken (bestuurslid) en Robin Reichrath (voorzitter) een bezoek aan de heer Frits Schrouff en echtgenote Lianne wegens zijn 50-jarig jubileum. De heer Schrouff ontving uit handen van de voorzitter de vergulde speld met 1 zirkonia en de bijpassende oorkonde.

De heer Schrouff neemt al meer dan 50 jaar een belangrijke plek in binnen onze vereniging en is inmiddels al 30 jaar beschermheer van onze vereniging. Frits heeft in al die jaren ongelofelijk veel voor onze harmonie betekend. Namens bestuur en leden van Harmonie St. Caecilia Nieuwenhagen: Van harte proficiat!

De heer Schrouff ontvangt uit handen van de voorzitter de oorkonde en het speldje. Bestuurslid Eric Vincken en voorzitter Robin Reichrath samen met jubilaris Frits Schrouff